Inici
El Club
Escola de Vela
Navega!
Activitats
Links
El Temps
Euro Laser Masters Cup 20
Notícies
Galeria de Fotos
Telèfons d'Interés
Agenda
Contacte
Segueix-nos a:
Home
Pre-Entry List
 
  Euro Laser Masters Cup 2020
XIV Trofeu Calella de Palafrugell -Memorial Pitus Jiménez-
 
  Club Vela Calella, 23th - 26th of April
  Updated: 11/03/2020
  Sail Nr. Skipper Club Class Cat. Group
1 FRA 214952 Jean-Pierre Vogtensperger SN Narbone Standard Grand Master man
2 GER 213674 Wolfgang Mayer DRS Standard Great Grand Master man
3 SWE 203149 Johan Lindstedt Kullavik Standard Master man
4 FRA 214166 Jean Philippe Galle CN Saint Raphael Radial Great Grand Master man
5 FRA 215530 Gerard de Roffignac CV Hourtin Radial Legend man
6 BEL 193271 Jan Willem Wolters Hofstade ZC Standard Great Grand Master man
7 BEL 206433 Michel Majon CN Altea Standard Master man
8 ESP 210114 Jose Luis Doreste Independent Standard Great Grand Master man
9 FRA 211344 Claude Gignoux SNGM Standard Grand Master man
10 FRA 213263 Marçon Poopy CV Martigues Radial Legend man
11 ESP 214577 Miquel Alvarez CV Calella Radial Great Grand Master man
12 ESP 193000 Darío Quesada CN Altea Radial Master man
13 FRA 206304 François Bottraud CV Marseillan Standard Master man
14 ESP 209953 Antoni Roig  CV Calella Standard Grand Master man
15 POR 194332 Igor Marincek Sport Algés e Dafundo Radial Great Grand Master man
16 ESP 176660 Gonzalo Jiménez CV Calella Radial Legend man
17 ESP 189001 Javier Muñoz Marina Valencia SC Standard Grand Master man
18 SUI 216070 Jacques Rivier CVN Radial Great Grand Master man
19 ESP 213495 Pere Jiménez CV Calella Radial Legend man
20 GER 192653 Michael Nissen DTYC Standard Great Grand Master man
21 ARG 216517 Juan G. Garcia Club de Regatas La Plata Standard Master man
22 GBR 136077 Andy Baccas King George Standard Grand Master man
23 ESP 203558 Monica Azon CN Masnou Radial Master woman
24 ESP 212121 Carlos Jane CN Masnou Radial Grand Master man
25 FRA 212540 Rene Rochet Hourtin Radial Legend man
26 GER 213660 Alexandra Behrens Mühlenberger Segel-Club Radial Master woman
27 BEL 198280  Bart Meynendonckx Hofstade ZC    S Standard Grand Master man
28 FRA 204193 Vigo CV Marseillan Radial Great Grand Master man
29 MEX 196946 Carlos Edmundo Silva RCN Barcelona Radial Apprentice man
30 SUI 215545 Beat Heinz DRCS          Standard Grand Master man
31 ARG 20776 Jorgelina Parker Club de Regatas La Plata Radial Master woman
32 FRA 201771 Isabelle Arnoux CC Marseillan Radial Grand Master woman
33 NED 212963 Ruud Van Hal WSV De Doordrijvers Radial Great Grand Master man