Inici
El Club
Escola de Vela
Navega!
Activitats
Links
El Temps
Euro Laser Masters Cup
Notícies
Galeria de Fotos
Telèfons d'Interés
Agenda
Contacte
Segueix-nos a:
Home Euro Laser Masters Cup *PRE-ENTRY LIST Llistat de preinscrits
Pre-Entry List
 
  Euro Laser Masters Cup 2019
 
  Club Vela Calella, 4th - 7th of April
  Up date: 19/01/2019
  Sail Nr. Skipper Club Class Cat. Group
1 GER
 192653 Michael Nissen  DTYC Standard  Great Grand Master  man
2 FRA 214952 Jean-Pierre Vogstenperger SC Narvonne Standard Grand Master man
3 ESP 212315 Pep Campi Club Vela Calella Radial Grand Master man
4 FRA 210434 Adam SNPH Radial Great Grand Master man
5 ESP 187023 Alberto Anglada CN Vilasar Radial Master man
6 FRA 206304 Bottraud CV Marseillan Standard Master man
7 SWE 203149 Johan Lindstedt Kullaviks KKK Standard Master man
8 NED 198180 Jaap Mazereeuw EWVA Radial Great Grand Master man
9 ESP 185107 Alfredo Vazquez CN Bétulo Standard Grand Master man
10 FRA 214166 Jean Philippe Galle CN Saint Raphael Radial Great Grand Master man
11 ESP 210114 Jose Luis Doreste CN Port d'Aro Standard Great Grand Master man
12 GER 213660 Alexandra Behrens SC Mühlenberger Radial Master woman
13 ESP 176660 Pere Jiménez CV Calella Radial Legend man
14 ESP 187033 Oriol Martí Independent Radial Master man
15 ESP 192371 Josep Ferrés CV Calella Standard Grand Master man
16 FRA 211344 Claude Gignoux YC GM Standard Grand Master man
17 SUI 206190 Jacques Perret CV Neuchâtel Radial Great Grand Master man
18 SWE 193696 Mikael Robell KSSS Radial Great Grand Master man
19 FRA 212537 Gerard de Roffignac CVHM Radial Legend man
20 ESP 169282 Asunción Fernández RCN Madrid Radial Grand Master man
21 ESP 195752 Chencho Ortega CN Portman Standard Apprentice man
22 GBR 213699 Alan Davis SC Oxford Standard Grand Master man
23 ESP 209953 Antoni Roig CV Calella Standard Grand Master man
24 ESP 202383 Miquel Alvarez CV Calella Radial Grand Master man
25 FRA 122643 Jacky Nebrel SRD Radial Legend man
26 ESP 196310 Ignasi Martorell CN Masnou Radial Master man
27 GER 201379 Noack Ute SVOH Radial Grand Master woman
28 FRA 201771 Arnoux Isabelle CV Marseillan Radial Grand Master woman
29 ESP 215264 Javier Echavarri RCN Madrid Standard Master man
30 FRA 213621 Patrick Jost ADAV Standard Grand Master man
31 FRA 165733 Sébastien Baudier CVSQ Radial Master man
32 ESP 176660 Gonzalo Jiménez Club Vela Calella Radial Legend man